Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

Styrelse 2022/2023

 

Vid årsmötet den 20 juni 2022 valdes följande styrelse i Hanhals IF:

 

Styrelsen ansvarar för att fastställa riktlinjer och strategier för hela
Hanhals IF´s verksamhet samt att utveckla organisationens arbete.


Ordförande: 

Henning Lagerbielke 
henning.lagerbielke@hanhalsif.se
0763375396

 

Ledamot/Vice Ordf:

Per Österdahl

per.osterdahl@hanhalsif.se

0733445200

 

Ledamot:  

 

Lotta Jansson 

lotta.jansson@hanhalsif.se 

0707128421

 

Ledamot:  

 

Johan Holmberg
johan.holmberg@hanhalsif.se

0735462001

 

Ledamot: 

Johan Djerf 

johan.djerf@hanhalsif.se 

0709735892

 

Ledamot/Kassör:

 

Christer Johannesson 

christer.johannesson@hanhalsif.se 

0705589031

 

Suppleant: 

 

Niclas Lindahl

niclas.lindahl@hanhalsif.se 

0709753010

 

Suppleant:  

 

Joachim Aronsson 

joachim.aronsson@hanhalsif.se 

0705645759

Kontakt
 
Hanhals IF
Kungsbacka Sportcenter 5
434 50 Kungsbacka 

Org nr: 849400-8397  Bankgiro: 5068-7466
 
 
Kansli: 
Erika Markhede
kansli@hanhalsif.se                                         
Tel: 0709204014                                              
 
Kassör: 
Christer Johannesson
Tel: 0705589031
 
Marknad/kommunikation:
Johan Djerf 
Tel: 0709735892
 
Ungdomsansvarig: 
Markus Boysen 
Tel: 0733299401
 
Sportchef:
Jonas Björck 
Tel: 0766146240
 
Hockeygymnasiet: 
Johan Sandström 
0706816350
 
Hemsidan:
 
Buddy: