Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

Hanhals IF styrelse 2022/2023
Ordförande Henning Lagerbielke henning.lagerbielke@hanhalsif.se 076-3375396
Ledamot/Kassör Christer Johannesson christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Ledamot/Vice Ordf. Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
       
Ledamot Johan Djerf johan.djerf@hanhalsif.se 070-9735892
Ledamot/Sekreterare Charlotta Jansson lotta.jansson@hanhalsif.se 070-7128421
Ledamot Johan Holmberg johan.holmberg@hanhalsif.se 073-5462001
Suppleant Niclas Lindahl niclas.lindahl@hanhalsif.se 070-9753010
Suppleant Joachim Aronsson joachim.aronsson@hanhalsif.se 070-5645759
Kontakt
Adress:
Kungsbacka Sportcenter 5
Telefon:0709204014
Mail:kansli@hanhalsif.se
Org nr:        849400-8397
Bankgiro:   5068-7466