Välkomna till ny säsong med Hanhals Kings
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Välkomna till Hanhals Kings

HANHALS IF
Medlems- och föreningsadministratörErika Markhedekansli@hanhalsif.se070-9204014
IstiderAndreas Wennergrundandreas.wennergrund@hanhalsif.se
070-8844829
KassörAnders Rybrinkanders.rybrink@hanhalsif.se070-8451139
Ansvarig JuniorrådChristian Sivemarkchristian.sivemark@hanhalsif.se070-6990099
Ansvarig A-lagBjörn Erlandssonbjorn.erlandsson@hanhalsif.se073-3100677
UtbildningsansvarigBengt-Åke Bengtssonutbildningsansvarig@hanhalsif.se0739602432
Ungdomsansvarig (U9-U14)

Johan Sandström

Marcus Boysen

ungdomsansvarig@hanhalsif.se

070-6816350

073-3299401

Ansvarig U TjejPer Österdahlper.osterdahl@gmail.com073-3445200
Ansvarig HockeyskolaViktor Zetterberghockeyskolan@hanhalsif.se072-2302257
CupansvarigErika Markhedeerika.markhede@hanhalsif.se070-9204014
MarknadPeter Kronvallpeter.kronvall@hanhalsif.se072-2533901
HANHALS IF STYRELSE
 Ordförande Michael Hillström michael.hillstrom@hanhalsif.se 070-8947805
 Kassör/Ledamot Anders Rybrink anders.rybrink@hanhalsif.se 070-8451139
 Ledamot Henrik Siösteen henrik.siosteen@hanhalsif.se 073-4162421
 Ledamot Freddie Palmgren Freddie.palmgren@hanhalsif.se 070-5337566
 Ledamot Peter Olsson peter.olsson@hanhalsif.se 073-3515280
 Ledamot Camilla Fjellman camilla.fjellman@hanhalsif.se 070-2051647
 Ledamot Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
 Suppleant Jessica Samuelsson jessica.samuelsson@hanhalsif.se 070-7156036
 Suppleant Lena Hagelin lena.hagelin@hanhalsif.se 070-7761057
 Suppleant Peter Kronvall peter.kronvall@hanhalsif.se 072-2533901

Kontakt
Adress:
Kungsbacka Sportcenter 5
Telefon:0709204014
Mail:kansli@hanhalsif.se
Org nr:        849400-8397
Bankgiro:   5068-7466