Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

HANHALS IF
Medlems- och föreningsadministratör Erika Markhede kansli@hanhalsif.se 070-9204014
Istider Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Kassör Anders Rybrink anders.rybrink@hanhalsif.se 070-8451139
Ansvarig Juniorråd Christian Sivemark christian.sivemark@hanhalsif.se 070-6990099
Ansvarig A-lag

Per

Ljusteräng

per.ljusterang@hanhalsif.se 0705-364599
Utbildningsansvarig Bengt-Åke Bengtsson utbildningsansvarig@hanhalsif.se 0739602432
Ungdomsansvarig (U9-U14)

Johan Sandström

Marcus Boysen

ungdomsansvarig@hanhalsif.se

070-6816350

073-3299401

Ansvarig U Tjej Per Österdahl per.osterdahl@gmail.com 073-3445200
Ansvarig Hockeyskola Viktor Zetterberg hockeyskolan@hanhalsif.se 072-2302257
Cupansvarig Erika Markhede erika.markhede@hanhalsif.se 070-9204014
Marknad Patrik Gustavsson patrik.gustavsson@hanhalsif.se 070-3100202
HANHALS IF STYRELSE
 Ordförande Michael Hillström michael.hillstrom@hanhalsif.se 070-8947805
 Kassör/Ledamot Anders Rybrink anders.rybrink@hanhalsif.se 070-8451139
 Ledamot Henrik Siösteen henrik.siosteen@hanhalsif.se 073-4162421
 Ledamot Freddie Palmgren Freddie.palmgren@hanhalsif.se 070-5337566
 Ledamot Peter Olsson peter.olsson@hanhalsif.se 073-3515280
 Ledamot Camilla Fjellman camilla.fjellman@hanhalsif.se 070-2051647
 Ledamot Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
 Suppleant Jessica Samuelsson jessica.samuelsson@hanhalsif.se 070-7156036
 Suppleant Lena Hagelin lena.hagelin@hanhalsif.se 070-7761057
 Suppleant Peter Kronvall peter.kronvall@hanhalsif.se 072-2533901

Kontakt
Adress:
Kungsbacka Sportcenter 5
Telefon:0709204014
Mail:kansli@hanhalsif.se
Org nr:        849400-8397
Bankgiro:   5068-7466