Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

HANHALS IF
Medlems- och föreningsadministratör Erika Markhede kansli@hanhalsif.se 070-9204014
Istider Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Kassör

Christer Johannesson

christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Admin Juniorråd Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Ansvarig A-lag

Andreas Elofsson

 

076-

6966255

Sportchef Jonas Björck jonas.bjorck@hanhalsif.se 076-6146240
Ungdomsansvarig (U9-U14)

Johan Sandström

Marcus Boysen

ungdomsansvarig@hanhalsif.se

070-6816350

073-3299401

Ansvarig U Tjej Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Ansvarig Hockeyskola Stefan Berntsson hockeyskolan@hanhalsif.se 070-659 25 26
Cupansvarig Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Marknad Patrik Gustavsson patrik.gustavsson@hanhalsif.se 070-3100202
Materialareansvarig Rolf Sjösvärd rolf@kandrcreativegroup.se

 

 

 

Hanhals IF styrelse 2021/2022
Ordförande Henning Lagerbielke henning.lagerbielke@hanhalsif.se 076-3375396
Ledamot/Kassör Christer Johannesson christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Ledamot Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Ledamot Anders Düring anders.during@hanhalsif.se 070-8887733
Ledamot/Vice Ordförande Peter Olsson peter.olsson@hanhalsif.se 073-3515280
Ledamot/Sekreterare Camilla Fjellman camilla.fjellman@hanhalsif.se 070-2051647
Ledamot Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Suppleant Niclas Lindahl niclas.lindahl@hanhalsif.se 070-9753010
       
Kontakt
Adress:
Kungsbacka Sportcenter 5
Telefon:0709204014
Mail:kansli@hanhalsif.se
Org nr:        849400-8397
Bankgiro:   5068-7466