Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

HANHALS IF
Medlems- och föreningsadministratör Erika Markhede kansli@hanhalsif.se 070-9204014
Istider Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Kassör

Christer Johannesson

christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Ansvarig Juniorråd Freddie Palmgren freddie.palmgren@hanhalsif.se 070-533 75 66
Ansvarig A-lag

Per

Ljusteräng

per.ljusterang@hanhalsif.se 0705-364599
Utbildningsansvarig Bengt-Åke Bengtsson utbildningsansvarig@hanhalsif.se 073-9602432
Ungdomsansvarig (U9-U14)

Johan Sandström

Marcus Boysen

ungdomsansvarig@hanhalsif.se

070-6816350

073-3299401

Ansvarig U Tjej Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Ansvarig Hockeyskola Stefan Berntsson hockeyskolan@hanhalsif.se 070-659 25 26
Cupansvarig Erika Markhede erika.markhede@hanhalsif.se 070-9204014
Marknad Patrik Gustavsson patrik.gustavsson@hanhalsif.se 070-3100202
Hanhals IF styrelse 2021/2022
Ordförande Henning Lagerbielke henning.lagerbielke@hanhalsif.se 076-3375396
Ledamot/Kassör Christer Johannesson christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Ledamot Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Ledamot/Sekreterare Anders Düring anders.during@hanhalsif.se 070-8887733
Ledamot/Vice Ordförande Peter Olsson peter.olsson@hanhalsif.se 073-3515280
Ledamot Camilla Fjellman camilla.fjellman@hanhalsif.se 070-2051647
Ledamot Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Suppleant Niclas Lindahl niclas.lindahl@hanhalsif.se 070-9753010
Suppleant Bengt-Åke Bengtsson benke.bengtsson@hanhalsif.se 070-7761057
Kontakt
Adress:
Kungsbacka Sportcenter 5
Telefon:0709204014
Mail:kansli@hanhalsif.se
Org nr:        849400-8397
Bankgiro:   5068-7466