Välkomna till Hanhals Kings
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkomna till Hanhals Kings

Hanhals IF nya styrelse säsongen 2021/2022
2021-06-22 10:25

Vid årsmötet 21 juni beslutades följande styrelse för Hanhals IF säsongen 2021/2022.

Ordförande Henning Lagerbielke henning.lagerbielke@hanhalsif.se 076-3375396
Ledamot/Kassör Christer Johannesson christer.johannesson@hanhalsif.se 070-5589031
Ledamot Per Österdahl per.osterdahl@hanhalsif.se 073-3445200
Ledamot/Sekreterare Anders Düring anders.during@hanhalsif.se 070-8887733
Ledamot/Vice Ordförande Peter Olsson peter.olsson@hanhalsif.se 073-3515280
Ledamot Camilla Fjellman camilla.fjellman@hanhalsif.se 070-2051647
Ledamot Andreas Wennergrund andreas.wennergrund@hanhalsif.se 070-8844829
Suppleant Niclas Lindahl niclas.lindahl@hanhalsif.se 070-7156036
Suppleant Bengt-Åke Bengtsson benke.bengtsson@hanhalsif.se 070-7761057

Nyhetsarkiv
Säsongskort2021-09-04 11:27
MORGONHOCKEY 2021-20222021-08-12 08:32
Vi behöver Er hjälp!2021-07-02 15:53
Vår nya kassör2021-06-22 20:53
Ny Ordförande i klubben2021-06-21 21:46
Boende sökes!2021-05-16 20:17
Anmälan årsmötet 2021-04-27 08:36
Hanhals medlemsskap 2021-04-20 11:35
Valberedningen2021-03-30 22:11
Idag gäller det!2021-03-20 11:05
Corona Stödet2021-02-28 20:14
Information om matchspel2021-01-31 08:00
Hockeymagasinet ute nu!2020-10-23 16:19
Veckans matcher V422020-10-12 07:28
Veckans matchschema V382020-09-13 21:54
Årsmötet avklarat2020-06-25 22:17
Årsmötet digitalt2020-06-18 07:15
Vi är Hanhals Kings2020-05-27 14:55